logo

Katalog

Nemáte svůj účet? Zaregistrujte se zde. Nebo jste zapomněli jste heslo?

Kliknutím zvětšíte

Dveře do léta

Kačor Tomáš

Kód položky:
Vyvolávací cena:
900 Kč
Aktuální cena:
900 Kč
Rok:
2012
Rozměry:
88x64
Popis:
olej na plátně, rámováno

Autor:
Kačor Tomáš
1966 Karviná
Gymnázium Vlašské Klobouky. Pracuje technikou olejomalby a kreslí uhlem. Ve své tvorbě uplatňuje syntézu zobrazované skutečnosti - syntetický surrealismus, skládá snové vize se zobrazovanou realitou. V počátcích tvorby zobrazoval realitu svého okolí, v posledních dílech spojuje své vize s časoprostorem.

Dražba

Začátek:
25. listopadu 2014 20:05
Ukončení:
15. prosince 2014 20:00

Pro přihození musíte být přihlášen/a.

Historie příhozů

Zatím nikdo nepřihodil. Buďte první!

Copyright © 2009 - 2018 Nadace Veronica