logo

Katalog

Nemáte svůj účet? Zaregistrujte se zde. Nebo jste zapomněli jste heslo?

Kliknutím zvětšíte

Jarní

Šimorda Miroslav

Kód položky:
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
Aktuální cena:
22 000 Kč
Rok:
2012
Rozměry:
41x41
Popis:
olej na plátně, rámováno

Autor:
Šimorda Miroslav
1923 Brno
Škola umění Zlín, AVU v Praze (K. Minář a J. Želibský). Realizace např.: 1969-1972 Grand prix za výtvarné řešení československé expozice v Santiago de Chille,1973 dva kruhové bronzové reliéfy pro Hvězdárnu M. Koperníka v Brně (spolu s M. Slezákem), 1991 získává cenu „Irene und Peter Ludwig Preis“, Vídeň. V roce 2002 obdržel Cenu města Brna. Žije a pracuje v Brně.

Dražba

Začátek:
25. listopadu 2014 20:03
Ukončení:
15. prosince 2014 20:03

Pro přihození musíte být přihlášen/a.

Historie příhozů

Zatím nikdo nepřihodil. Buďte první!

Copyright © 2009 - 2018 Nadace Veronica